שירות מערכות מים

שירות למערכות מים מכל הסוגים

חברת  וינטר הנדסה מספקת שירותי מערכות מים שלמים עם תכנון, בניה ותחזוקה של מערכות מים מכל סוג ועבור כל יישום, ועם פתרונות מתקדמים גם בזמן אמת. המערכות כוללות מערכות ממברנליות, מערכות חיטוי וטיפול מתקדם, מערכות מינון ובקרה, מערכות סינון, מערכות ריכוך והחלפת יונים ותכשירים לטיפול במים ושפכים.

מתמחים במערכות מים

היכולות של חברתנו לספק שירותי מערכות מים מתקדמים מבוססות על ידע וניסיון רב של צוות מיומן, המורכב מאנשי מקצוע ומהנדסים המתמחים בכל הקשור לטיפול במערכות מים. יכולות אלו באות לידי ביטוי ברמת ביצוע בינלאומית לצד מענה מתקדם וייחודי לכל צורך ובעיה המבוסס על מנעד רחב של טכנולוגיות, כולל שירותי מעבדה לאנליזת מים.

לחברה 5 צוותים אשר מסוגלים להעניק שרות בכל מצב ובכל זמן לכל סוגי מערכות הטיפול במים 

מגוון סוגי מערכות מים

יש לנו את הידע, הניסיון והכלים לספק שירותי תכנון, בניה ותחזוקה למגוון סוגים של מערכות מים, לרבות:

  • מערכות ממברנליות- שירות מערכות מים שחברתנו מספקת עם מענה כולל המותאם אישית עבור אפיון, תכנון ותחזוקת מערכות ממברנות לטיפול במים ובשפכים. זאת עבור מגוון רחב של יישומיים וצרכים, החל ממערכות UF , RODP , RO, EDI ועד למערכות   UPWמושלמות . מערכות אלו מסופקות עם התאמה מלאה לאיכויות  ולדרישות השונות של מי הגלם ומבטיחה שמירה על ערכים נדרשים.
  • מערכות סינון- אנו מתכננים ומייצרים מערכות סינון שונות על בסיס מגוון טכנולוגיות ועבור קשת רחבה של צרכים ויישומים, ועל בסיס מצעים שונים של סינון המותאמים לאפליקציות נדרשות. בין היתר אנו מספקים מערכות סינון פחם או חול מיקרונים, מערכות סינון אולטרה פיטרציה ותת מיקרוניות.
  • מערכות חיטוי וטיפול מתקדם- חברתנו הינה נציגה בלעדית בארץ של מערכות חיטוי כלור דיאוקסיד תוצרת החברה הבינלאומית GRUNDFOS, לצד שירותי ייצור אוזון של החברה המובילה OZONIA. כך למשל, אנו מציעים מערכות UV, מערכות לייצור הזרקה של אוזון, מערכות לייצור ולהזרקה של כלור דיאוקסיד ועוד.
  • מערכות מינון ובקרה- אנו מייעצים, מתכננים ויוצרים מערכות סינון ובקרה למים עבור מגוון צרכים ויישומים, עם יכולות להתמודד עם מערכות בכל רמות מורכבות הנדסית. בין היתר אנו מספקים מערכות אוטומטיות להכלרה ולכלור דיאוקסיד, מערכות עבור תיקון רמות PH, מערכות מוליכות שמשלבות ניקוז ועוד.
  • מערכות ריכוך והחלפת יונים- חברתנו משמשת כנציגה בלעדית בארץ של ברזים מסוג רב שלבי מבית המותג הגדול ביותר בעולם בתחום- RUNXIN, עם ברזים הפועלים באופן אוטומטי במערכות לסינון וריכוך מים.
  • תכשירים עבור טיפול במים ובשפכים- מחלקת הכימיקלים של חברתנו מספקת ללקוחותיה טיפול כימי מקצועי במערכות מים שונות. 

לשירותי מערכות מים

להזמנת שירותי מערכות מים ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא השאירו פרטיכם באתר שלנו או צרו קשר עם וינטר הנדסה בטלפון 6105* או במייל

office@winter-apro.com.השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם