מערכות סינון מים

מערכות סינון מים לתעשייה 

בחברת וינטר הנדסה מאפיינים, מתכננים ומייצרים מערכות סינון מים לתעשייה מתקדמות ויעילות עם התאמה מלאה לאיכויות מים מבוקשות. מערכות אלו מוצעות על בסיס טכנולוגיות מגוונות ועם סוגים שונים של מצעי סינון עבור קשת רחבה של יישומים. בחברה מספקים מערכת סינון מים עם פחם וחול, מערכות סינון מיקרונים, תת מיקרונים ומערכות סינון עם אולטרה-פילטרציה, סנני שק וסננים אנטיבקטריאליים. זאת לצד כל סוג של בתי סנן, בקרים דיגיטליים לספיקות שונות, עמדות משוריינות מפיברגלס ועוד.


 סוגים שונים של מערכות סינון 

אנו מספקים מערכות סינון מים עם בקרה ידנית או אוטומטית רב שלבית ועם בקרת לחץ הפרשי או בקרת זמן עבור מועדי שטיפות. בנוסף ניתן לבחור בבקרת PLC המספקת פיקוח ושליטה מלאים. המערכות מתוכננות עם גדלים וספיקות של עד מאה מק”ש ועם מבנה היכול להיות מנירוסטה, פלדה מצופה או פיברגלאס (FRP )

כמו כן אנו עושים שימוש במערכות סינון בסוגים שונים של מצעים, לרבות מצעים מתקדמים המספקים מענה למקרים ששיטות אחרות של סינון אינן מספיק יעילות. מצעים מתקדמים אלו מציגים רמה גבוהה של סינון, יכולות לביצוע סינון עם חומרים כימיים שונים ואפשרות למחזור של מים. בין היתר אנו מספקים את סוגי מערכות סינון הבאים:

  • סינון מים עם מצע חול- מערכת סינון מים עם מצע של חול מחקה למעשה פעולות טבעיות של חלחול מי גשמים דרך הקרקע, ומסננת חומרים שונים עד הגעת המים למאגרים של מי תהום. מדובר בשיטת סינון וותיקה ונפוצה בתעשייה המשמשת לסינון של רכיבים מרחפים מהמים ויכולה להגיע לרמות סינון של חמש עשרה עד עשרים וחמישה מיקרון. כמו כן, עם טיפול פלוקולציה מתקדם אפשר גם להגיע לסינון מים ברמות תת מיקרוניות. סינון זה מבוצע עם מצעים מסוג חול קוורץ או בזלת לצד סוגים שונים של מסננים, בעיקר מסנן מסוג DOWN FLOW עם זרימה הנעה מהחלק העליון ולחלק התחתון של המסנן.
  • מערכות סינון עם מצע קרמי או זכוכית – מערכת סינון מים על בסיס מצע קרמי או זכוכית מציגה רמה גבוהה של יעילות עבור מגוון ספיקות ועם איכות סינון של חצי מקרון. 
  • מערכות ספיחה וסינון פחם- סינון מים על ידי סילוק של חומרים מחמצנים שונים באמצעות פחם שטוף, פחם פעיל או חומצה, עם רמת סינון של עשרים מיקרון.

להזמנת מערכות סינון מים

להזמנת מערכות סינון מים ולקבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי השאירו פרטיכם באתר שלנו או צרו קשר עם וינטר הנדסה בטלפון 6105* או במייל

office@winter-apro.com.

השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם