מערכות חיטוי

תכנון ובניה של במערכות חיטוי ועיקור מים

חברת וינטר הנדסה מציגה יכולות מתקדמות לתכנון ובניה של מערכות חיטוי ועיקור מותאמות באופן מלאה לצרכי הלקוח. מדובר בקשת רחבה של טכנולוגיות ודגמים המספקים מענה לתפוקות שונות. מערכות החיטוי והעיקור כוללות מערכות UV עבור מגוון ספיקות, מערכות כלור דיאוקסיד, מערכות ייצור אוזון ומערכות בקרה משלימות, ועוד.


הצורך בחיטוי מים

פעולות של חיטוי נדרשות בכל סוג של מערכות מים, בין אם עבור חיטוי מאגרים, חיטוי מי שתייה, מים לתעשיית מזון ומשקאות, מים עבור צורכי קירור ושטיפה וכדומה. פעולות אלו נדרשות בהיות מרכיבי אגירה והולכה במערכות המים מספקים מצע להתפתחות טבעית והתרבות מהירה של בקטריות מזהמות, הנהנות מטמפרטורה נוחה של מים וחשיפה לאוויר ומתיישבות על משקעים כמו אבנית וחלודה ועל מקורות נוספים של זיהום. כך זיהומים אלו יכולים להתפתח בבארות, במאגרי מים, בצנרת עירונית, צנרת בניינים, וכן במכלים וצנרת תעשייתית.

כפועל יוצא מכך עולה הצורך בהתקנת מערכות חיטוי כפי שיש לנו להציע במגוון טכנולוגיות ושיטות, מתוכן נדאג לבחור במערכת המתאימה ביותר מבחינת בטיחות, יעילות טכנית ועלות השקעה ותחזוקה.


מערכות חיטוי כלור דיאוקסיד

חברתנו מתכננת ובונה מערכות ייצור והזרקה של כלור דיאוקסיד תוצרת החברה הבינלאומית GRUNDFOS שאנו נציגיה הבלעדיים בארץ. כמו כן אנו מתכננים ובונים מערכות אלו בהתאמה מלאה לצרכיו של הלקוח, עם מבחר של דגמים עבור תפוקות שונות, ועם בקרה שוטפת עבור ריכוזים של חומר החיטוי. 

מערכות החיטוי מתאימות למערכות של מים קרים וחמים והן מספקות מענה מעולה לטיפול בחיידקים מסוג הליגיונלה המסוכן לבריאות ואשר נוטה להתפתח במים חמים. בנוסף נעשה שימוש במערכות אלו לחיטוי מים הנשאבים ממאגרים טבעיים עיליים שיש בהם ריכוזים גבוהים של חומרים אורגנים. כמו כן מערכות אלו נפוצות בבתי חולים וכן נעשה בהן שימוש להליכים סופיים של חיטוי שפכים, לשטיפת פירות וירקות טריים ועוד.


מערכות חיטוי של ייצור והזרקת אוזון

חברתנו מתכננת ובונה מערכות לייצור והזרקת אוזון המספקות מענה חיטוי אקולוגי נטול כימיקלים. המערכות מסופקות עם התאמה אישית מלאה לצרכי כל לקוח, באופן תואם לנתוני בדיקות בשטח ולאפליקציה, וזאת עבור מגוון דגמים ותפוקות. בנוסף, לאור גישות ירוקות ואקולוגיות לא אחת אנו ממליצים לעשות שימוש במערכות אלו עבור טיפול וחיטוי שפכים, בהיותן מספקות תחליף מעולה לשימוש בכימיקלים המזיקים למים, לקרקע ולסביבה. כמו כן מערכות חיטוי אוזון יכולות לשמש בתעשיית המזון והמשקאות, חקלאות ימית, פרמצבטיקה, להליכי תעשייה, לשפכים תעשייתיים ועוד.


להזמנת מערכות חיטוי 

להזמנת מערכות חיטוי מים ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא השאירו פרטיכם באתר שלנו או צרו קשר עם וינטר הנדסה בטלפון 6105* או במייל

office@winter-apro.com.

השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם