מערכות הכלרה

מערכות הכלרה לחיטוי מים

מים זורמים , עומדים חשופים לזיהומים שונים, ובכדי למנוע התפתחות זיהומים מקובל לחטא אותן בעזרת מערכות הכלרה. בחברת וינטר הנדסה מתכננים ובונים מערכות חיטוי מסוגים שונים הכוללים גם מערכות הכלרה לרבות מערכות כלור דיאוקסיד, המתוכננות בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח. בנוסף בחברה מציעים עבור מערכת הזרקת כלור רציף מחיר משתלם והוגן.


חיטוי מים באמצעות כלור 

חיטוי מים באמצעות כלור הינו הליך זמין, לא יקר, מוכר ונפוץ שיכול להתבצע באמצעות תמיסות כלור, טבליות כלור, כלור גזי. בתכנון מערכות אלו מושם דגש על אמצעי בקרה מתקדמים למדידה עם בקר כלור כללי או כלור נותר.  

מערכות הכלרה משמשות ליישומים שונים, למשל עבור חיטוי של מי צריכה ושתייה, הכלרת מאגרי מים, לתהליכי טיפול במים, לטיפול בשפכים, לחיטוי משטחים ומזון. יחד עם זאת יש לדעת כי כלור אינו מתאים לשימוש במים חמים וישנם סוגי בקטריות העמידים בפניו. במקרים אלו לא אחת פונים למערכות חיטוי יותר מתקדמות ויקרות של כלור דיאוקסיד.


מערכת כלור דיאוקסיד

חיטוי עם כלור דיאוקסיד . מדובר בחומר שונה בתכונותיו, הרבה יותר מהיר ויעיל ביכולתו לחטא מים  , החומר מסוגל להתמודד עם חומרים בקטריאליים עמידים בפני כלור כדוגמת ליגיונלה . כמו כן חומר חיטוי זה עמיד בפני טמפרטורות גבוהות, אינו תלוי ברמת pH של המים .

מערכות חיטוי של תמיסת כלור דיאוקסיד מיועדות למערכות של מים חמים וקרים והן מעולות כנגד חיידק ליגיונלה. מערכות אלו מתאימות למאגרי מים עיליים לחיטוי מי שתייה ממקור עילי טבעי, חיטוי פירות וירקות טריים וגם עבור שלבים סופיים של חיטוי שפכים. מערכת כלור דיאוקסיד מתוכננות ונבנות על ידנו בהתאמה מלאה לצרכיו של הלקוח, עם קשת רחבה של דגמים למגוון תפוקות ועם בקר כלור רציף עבור ריכוזו של חומר החיטוי. את התמיסה אנו מכינים באתר של הלקוח, עם הזרקה ישירה של התמיסה לקו.

כמו כן ניתן לתכנן את המערכת עם תוספות שונות, לרבות תכנון מערכת עם מס’ נקודות דיגום ומס’ נקודות הזרקה, המערכת כוללת מערך קירור של מי דיגום. כמו כן יש אפשרות של חיבור המערכת לבקרה של האתר והעברת נתונים ומידע דרך הסלולרי .


להזמנת מערכות הכלרה וכלור דיאוקסיד

להזמנת מערכות הכלרה ומערכות כלור דיאוקסיד ולעוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא השאירו פרטיכם באתר שלנו או צרו קשר עם וינטר הנדסה בטלפון 6105* או במייל office@winter-apro.com.

השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם