טיפול כימי במים

טיפול כימי במים

 לחברת וינטר הנדסה יש מחלקה מיוחדת לכימיקלים המספקת פתרונות מקצועיים מתקדמים עבור טיפול כימי במים לצרכים שונים, ביניהם מניעת קורוזיה ומסה ביולוגית במערכות אנרגיה כדוגמת מערכות קירור , חימום וקיטור .

 המחלקה מספקת תכשירים איכותיים לטיפול במים של NALCO המובילה בתחומה בעולם, וזאת לצד מתן שירותי מעבדה מתקדמים הנשענים על ציוד יעיל וחדיש וכוללים אנליזות.

בין היתר בחברה מספקים פתרונות כימיים לטיפול ושיקום מערכות מים, עבור טיפול במאגרים, מערכות ומגדלי קירור, מערכות סגורות, מערכות אנרגיה וקיטור, לטיפול בשפכים ולשילוב בין טיפולים כימיים לטיפולים פיזיקליים במים.

 הבחירה בין השיטות השונות לטיפול כימי במים מבוססת על צרכי הלקוח, מאפייני מערכת המים, השקעה נדרשת ועמידה בתקנים וברמת בטיחות מבוקשת.

 

מערכות הכלרה לטיפול במים

 מערכות הכלרה מספקות מענה מוכר ונפוץ לטיפול כימי במים, המתאים לטיפול במי שתייה, בריכות שחייה, בריכות נוי ומזרקות וטיפול במים המשמשים לשפכים ולענפי תעשייה וחקלאות שונים. הליך החיטוי לרוב מבוסס על הזרקה של תמיסת כלור בעזרת משאבות מינון אל קווי המים. כמו כן מערכות ההכלרה מתוכננות בהתאם לדרישות התקן והן יכולות להשתלב במערכות והליכים תעשייתיים מגוונים.

 

 טיפול כימי עם כלור דיאוקסיד

 סוגי הטיפול הכימי במים השונים שאנו מספקים כוללים גם ייצור והזרקה של מערכות כלור דיאוקסיד, שמתוכננות ונבנות בהתאם לצרכיו של כל לקוח, עם מגוון דגמים עבור תפוקות שונות.

מדובר בתרכובת של כלור וחמצן שאינה מושפעת מרמת PH של המים, המספקת מענה יעיל לחיטוי מים ממזהמים שכלור אינו יעיל כנגדם. כך מערכות אלו מספקות מענה יעיל למערכות של מים קרים וחמים והן מעולות להתמודדות עם חיידקי הליגיונלה. יחד עם זאת מדובר בטיפול במים מתקדם הנדרש בהשקעה גבוהה יותר מאשר טיפול בכלור, ולכן כדאי להתייעץ עימנו על כדאיות יישומו.

 

טיפולי הכלרה במאגרים

 מאגרי מים הינם מבנה נחוץ לגופים שונים כמו בתי חולים, בתי מלון, מפעלים, חקלאים ועוד. מאגרים אלו יכולים לשמש לשם אספקה של מי צריכה ושתייה וכעתודות מים לצרכי חירום. איכות המים המתקבלת הינה באחריות תאגידי המים, אולם איכות המים היוצאת מהמאגר הינה באחריות מפעיליו. בהתאם להנחיות משרד הבריאות את הטיפול במאגרים יש לבצע פעם בשנה עם גורם מוסמך בנושא. החיטוי של המאגר כולל פעולות של הכלרה בעזרת מערכות של בקרה ומינון, המבטיחות את איכות המים היוצאים מהמאגר, עם רמה נאותה של כלור חופשי.

 

 לשירותי טיפול כימי במים

 להזמנת טיפול כימי במים ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא השאירו פרטיכם באתר שלנו או צרו קשר עם וינטר הנדסה בטלפון 6105* או במייל office@winter-apro.com

השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם