טיפול בשפכים

שיטות שונות לטיפול בשפכים תעשייתיים

טיפול בשפכים תעשייתיים נדרש על ידי ענפים רבים במשק. למשל טיפול בשפכים בישראל נדרש עבור מכוני טיהור, מפעלי פרמצבטיקה, תעשיית המזון, מפעלי עיבוד מתכת, מפעלי עיבוד שבבי ועוד. עם חברת וינטר הנדסה תזכו במענה מקצועי ומדויק לטיפול בשפכים שלכם. המענה משלב בין היתר מערכות חיטוי, מערכות ממברנליות , תכשירים כימיים מתקדמים של החברה העולמית המצליחה NALCO, לצד שירותי מעבדה ואנליזה, ועם יכולת להתאים טיפול כימי לכל מערכת שפכים.


הצורך לטפל בשפכים

לצד היתרונות של הקדמה והתפתחות התעשייה בארץ, היא גם יוצרת כמויות גדולות של תוצרי לוואי וצורך להתמודד עם שפכים תעשייתיים שונים המזיקים לסביבה, לקרקע, למי תהום, צמחים, בעלי חיים ובני אדם. בשפכים אלו יש לטפל באופן מקצועי, יעיל, תקני ובטוח בעזרת אמצעים שונים, חומרים וטכנולוגיות משולבות. גישות טיפול מתקדמות אלו ייעלו את הליכי הטיפול בשפכים, יקצרו אותם ויצמצמו את עלויותיהם, לרבות הקטנה משמעותית של הוצאות פינוי של השפכים לאתרים מורשים.

 

מערכות חיטוי לשפכים

חברתנו עושה שימוש בסוגים שונים של מערכות חיטוי המתאימות לטיפול בשפכים. כך למשל אנו עושים שימוש במערכות ירוקות, נטולות כימיקלים מזיקים לסביבה, של ייצור והזרקת אוזון עבור טיפול וטיהור של שפכים תעשייתיים אורגניים ואנאורגניים, המתוכננות ונבנות בהתאם לצרכי הלקוח עם דגמים מגוונים ועבור תפוקות שונות. חיטוי זה מתבסס על יכולת החמצון העוצמתית של האוזון ,לצד אורך חיים קצר, אשר מלבד מולקולות לא מזיקות של חמצן הוא אינו מותיר אחריו שאריות. 

מערכות ממברנליות לשפכים

אנו מאפיינים, בונים ומתכננים מערכות ממברנליות לטיפול בשפכים על בסיס של ממברנות שונות המתאימות למגוון יישומים וצרכים. מדובר בהליך שלם משלבי תכנון עד התקנה בשטח, המבוצע על ידי צוות מקצועי ומיומן שמתכנן מערכות אלו בהתאם לתנאי השטח. המערכות מיוצרות על בסיס של מודל תלת ממדי מדויק, עם חומרים שלא מחלידים לרבות מעמד מפרופילים של נירוסטה, צנרת מרותכת מנירוסטה ללחץ גבוהה וצנרת ללחץ נמוך מפי.וי.סי, מפי.פי. או מנירוסטה, משאבות לחץ גבוהה מנירוסטה ועוד. כמו כן מערכות אלו מוצעות עם אפשרויות שונות של לוחות בקרה ופיקוד של כל יצרן ומכל סוג. 


לטיפול בשפכים תעשייתיים

לטיפול בשפכים תעשייתיים ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא השאירו פרטיכם באתר שלנו או צרו קשר עם וינטר הנדסה בטלפון 6105* או במייל office@winter-apro.com.

השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם