טיפול במים

אמצעים מגוונים לטיפול במים

 חברת וינטר הנדסה מספקת ללקוחותיה ממגזרים וענפים שונים במשק מגוון מתקדם של אמצעים לטיפול במים בהתאמה אישית מלאה. היכולות לספק אמצעים אלו מבוססות על ניסיון נרחב וידע מעמיק בנושא, צוות מיומן של אנשי מקצוע ומהנדסים המספקים שירות ברמה בינלאומית, לצד מכשירים וציוד מתקדמים וייחודיים מהטובים בעולם.

 

מערכות לחיטוי מים

 חברתנו מתכננת ובונה מערכות לחיטוי מים המספקות מענה מדויק ויעיל לצרכים שונים. בין היתר מים מטופלים על ידנו באמצעי החיטוי הבאים:

 

  • מערכות חיטוי של כלור דיאוקסיד תוצרת החברה העולמית GRUNDFOS שאנו נציגיה הבלעדיים.
  • מערכות חיטוי UV עבור מגוון ספיקות  .
  • מערכות חיטוי עם ייצור והזרקת אוזון  .
  • מערכות בקרה ומינון משלימות.

מערכות לסינון מים

 מים מטופלים על ידנו גם באמצעות מערכות סינון מתקדמות עם סוגים שונים של מצעים. המערכות מתאימות לקשת של צרכים ויישומים, ומותאמות לאיכות של המים ומי הגלם, וכך מבטיחות קבלת מים באיכות רצויה. בין היתר אנו מאפיינים, מתכננים ומייצרים מערכות סינון עם מצעים של חול ופחם, מערכות עם סננים מיקרונים, תת מיקרונים וסננים עם אולטרה-פילטרציה, וכן סנני שק, סננים אנטיבקטריאלים ועוד.

 

טיפול במים באמצעות מערכות ממברנליות

 שירותי טיפול במים שאנו מספקים עושים גם שימוש במערכות ממברנליות, אוסמוזה הפוכה RO , אולטרה פילטרציה UF , ננו פילטרציה NF  עם שילוב של טכנולוגיות שונות וברמה היכולה להגיע עד למים אולטרא טהורים UPW עם איכות של שמונה עשר מגאוהם . את המערכות האלו אנו מאפיינים, מתכננים, בונים ומתחזקים עם התאמה מלאה לצרכיו של כל לקוח, לאיכות המים ושל מי הגלם.

 

מערכות החלפת יונים וריכוך מים

 חברתנו גם מספקת מערכות עבור ריכוך מים אשר מורידות לרמה מינימלית את רמת הקשיות של המים. מערכות אלו מתוכננות עבור כל צורך ובכל רמת ספיקה נדרשת, ממערכות קבינט ומיני קבינט ועד למערכות כפולות. בנוסף אנו מספקים מערכות לטיפול במים על בסיס טכנולוגיית החלפת יונים, המייצרות מים מזוקקים רכים בעזרת אמצעים שונים. חברתנו הינה נציגה בלעדית בארץ של חברת RUNXIN הנחשבת למובילה והגדולה בעולם בייצורם של ברזים רב שלביים, המספקים מענה אוטומטי עבור מערכות ריכוך מים.

   

מערכות מינון ובקרה

 עבור צורכי טיפול במים אנו גם מתכננים ויוצרים מערכות בקרה ומינון המתאימות ליישומים שונים בכל רמת מורכבות הנדסית ועם התאמה אישית מלאה לדרישות וצורכי הלקוח. מערכות אלו מעניקות שליטה מלאה במדדים ומאפיינים של מערכות שונות המטפלות במים ומאפשרות הזרקה נכונה ומדויקת של תכשירי חיטוי.

 

לשירותי טיפול במים

 להזמנת שירותי טיפול במים ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי השאירו פרטיכם באתר שלנו או צרו קשר עם וינטר הנדסה בטלפון 6105* או במייל office@winter-apro.com.

השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם